Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

OFERTY PRACY

Członek zespołu ds. Relacji z klientami

Warszawa

REF. NO. 2042

P / T / G z przyjemnością ogłasza wolne stanowisko członka zespołu ds. Relacji z klientami. Aby uzyskać pełne informacje, zapoznaj się z ofertą pracy w języku angielskim:

P / T / G, a renowned Test Prep, Language & Professional Skills Training School enjoying outstanding achievements in high-stakes, university admission tests, is looking for candidates to join its Customer Relations Team.

Established in 2000, P / T / G has achieved outstanding results in Test Preparation: 119 out of 120 in TOEFL, 9.0 (the highest score) in IELTS, 1580 out of 1600 in SAT, 770 out of 800 in GMAT, 330 out of 340 in GRE, and 168 out of 180 in LSAT. Moreover, our students have been accepted by the world's top universities - Harvard, Princeton, Columbia, Chicago, and all other Ivy League schools among them.

Zakres obowiązków

We are looking for individuals interested in sales and marketing, who will help us in student recruitment and customer relations. Successful candidates will gain real-world experience in the planning and execution of sales and marketing activities and going through the complete client relationship cycle. This job offers the opportunity for professional development and career growth. It is an excellent opportunity to build a network in educational and business organizations to get a jumpstart or develop your career.

Wymagania

We are looking for:

  • A Self-starter, self-motivated personality, who can take initiatives

  • Hardworking and enthusiastic

  • Organized, with the ability to deal with multiple requests, and when in doubt, ask questions

  • Creative and flexible in work efforts

  • Determined to see a job through and improvise as necessary

Candidates are encouraged to apply ASAP, as early applicants will have a privilege to start immediately.

We will contact the selected candidates for the interview.

You can find more information about us on our website: www.ptg-georgia.com

To apply for the vacancy, please send your Cover Letter and Resume with your photo to hr@ptg-georgia.com

Administratorem danych osobowych jest PTG z siedzibą w Świętokrzyska 4,, 00-360 Warsaw , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt i.sikharulidze@ptg-georgia.com