Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

OFERTY PRACY

SPAWACZ

Bazylea

REF. NO. 1863

Poszukujemy spawaczy orbitalnych z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie budowy instalacji biofarmaceutycznych.
Wymagania są następujące: Niezależne spawanie rur ze stali nierdzewnej i elektropolerowanych za pomocą spawania orbitalnego metodą TIG. Oczekiwana jest orbitalna kontrola operatora dla systemu spawalniczego ORBIMAT 165 CA

Zakres obowiązków

Oczekiwana jest orbitalna kontrola operatora dla systemu spawalniczego ORBIMAT 165 CA.

Wymagania

Pożądane jest doświadczenie w obróbce rur elektropolerowanych.
Spawacz moze  oczekiwać wszechstronnych zadań w atrakcyjnym środowisku pracy o długoterminowym potencjale.
Oferujemy również bezpłatne odzież roboczą i osobiste wyposażenie ochronne Bhp.

Znajomość języków obcych w DE. Pożądane jest doświadczenie w obróbce rur elektropolerowanych.
CV a certifikatow w języku niemieckim  prosimy przesyłać na adres:

Laszlo Fabian   Personalberater
A.Willi AG Fachkräfte für Rohr – Stahl – Gebäudetechnik
t    41 (0)76 3251421   e   l.fabian@awilli-ag.ch

Administratorem danych osobowych jest A.Willi AG z siedzibą w Wasgenring 94, 40-55 Basel , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt demeterova@awilli-ag.ch