Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

OFERTY PRACY

Mechanik sprzętu rolniczego

Norfolk, Suffolk, Cambridgeshire

REF. NO. 1046

Opis pracodawcy

Nasz klient, duża firma zajmująca się sprzedażą oraz serwisem sprzętu rolniczego wysokiej klasy posiadająca oddziały w Norfolk, Suffolk oraz Cambridgeshire poszukuje doświadczonego pracownika od zaraz.  

Zakres obowiązków

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie wykonywanie bieżących napraw oraz czynności serwisowych maszyn takich jak: traktory, przyczepy, wysięgniki teleskopowe itp. 

Jest to samodzielne stanowisko wymagające doświadczenia oraz wiedzy z zakresu konstrukcji oraz użytkowania wyżej wymienionych maszyn.

Wymagania

- co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku mechanik,

- wiedza z zakresu budowy oraz funkcjonowania maszyn rolniczych,

- dobra znajomość j. angielskiego.

Oferta dla kandydata

- stała praca od zaraz, zatrudnienie bezpośrednio w Wielkiej Brytanii w firmie będącej potentatem w swojej branży,

-  wynagrodzenie 13 GBP/godzina BRUTTO,

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Administratorem danych osobowych jest Jobland.pl Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Okopowa 47 lokal 26, 01-059 Warszawa , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt kontakt@jobland.pl