Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

Jobland.pl – współpracuje z Wojskami Armii Amerykańskiej oraz NATO.

June 6, 2017, 12:00 am

Jobland.pl – współpracuje z Wojskami Armii Amerykańskiej oraz NATO.

Od kilku miesięcy Jobland.pl współpracuje z kontrahentem operacyjnym odpowiedzialnym za techniczną obsługę Armii Amerykańskiej w Polsce. Obecnie zatrudniamy przede wszystkim personel techniczny, ale również personel obsługujący Klienta w Jednostce Wojsk Pancernych w Żaganiu oraz Jednostce Wojsk Powietrznych w Powidzu. Nasz największy sojusznik w NATO zobowiązał się do pozostania w naszym Kraju na dłużej a Jobland.pl pomoże w płynnej realizacji jego zdań na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Zachęcamy do lektury artykułu o współpracy Jobland.pl oraz naszego Partnera Strategicznego Central European Staffing z Jednostką Wojsk Pancernych w Żaganiu.

http://www.cestaffing.co.uk/ces-and-nato/