Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

OFERTY PRACY

Pracownik fabryki: operator produkcji

Milton Keynes

REF. NO. 899

Opis pracodawcy

Nasz klient, firma specjalizująca się w produkcji podnośników koszowych oraz wysięgników poszukuje doświadczonych osób do pracy na stanowisku: operator produkcji.

Zakres obowiązków

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych w zależności od rodzaju produkowanego wyrobu, ustawianie programów i parametrów produkcyjnych, montaż elementów, kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji oraz za pakowanie gotowego produktu.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:
•    zdolności manualnych,
•    co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
•    umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz zleceń produkcyjnych, 
•    umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych oraz narzędzi elektrycznych,
•    dobrej znajomości j. angielskiego,

•   pracodawca nie oferuje zakwaterowania, preferowane są osoby posiadające własne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.

Oferta dla kandydata

•    stała praca od zaraz, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,

- wynagrodzenie 9,45 GBP/godzina BRUTTO.

- pracodawca nie oferuje zakwaterowania, koszt zakwaterowania po stronie pracownika.

Administratorem danych osobowych jest Jobland.pl Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Okopowa 47 lokal 26, 01-059 Warszawa , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt kontakt@jobland.pl