Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

OFERTY PRACY

Master Data Specialist z językiem niderlandzkim.

Łódź

REF. NO. 2140

Opis pracodawcy

Talent Place to innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne oparte o crowdstaffing. Dzięki międzynarodowej społeczności ekspertów skutecznie łączymy kandydatów i pracodawców, aby w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał. Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która zajmuje się głównie technologią medyczną, szukamy osób na stanowisko Master Data Specialist z językiem niderlandzkim.

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny za:
-aktualizowanie plików z danymi;
-generowanie raportów; 
-monitorowanie danych w systemie; 
-aktualizowanie dokumentacji technicznej dotyczącej produktów firmy; 

Wymagania

O Tobie:

Osoba na stanowisku Master Data Specialist powinna być dobrze zorganizowana, przywiązuje dużą wagę do szczegółów i ma tzw. analityczny umysł. Ponadto bardzo dobrze zna język niderlandzki. Znajomość programu SAP byłaby dużą zaletą, ale nie jest konieczna. Obligatoryjnym wymogiem jest bardzo dobra znajomość programu Excel oraz bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego. 

Wymagania:
-znajomość języka niderlandzkiego na poziomie min. B2
-znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1; 
-zdolności analityczne; 
-znajomość programu Excel; 
-znajomość programu SAP lub innego systemu ERP mile widziana; 
-doświadczenie w pracy z danymi;

Oferta dla kandydata

Firma oferuje:
-prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia jej na członków rodziny, 
-karty systemu Benefit, 
-rabat na produkty firmy, 
-kursy językowe, 
-pakiet relokacyjny dla osób przemieszczających się spoza regionu łódzkiego (z miejsca zamieszkania min. 150 km od Łodzi).  Dodatkowo firma oferuje usługę wsparcia w wyszukiwaniu mieszkania/domu w Łodzi i okolicach.

Jeśli zdecydujesz się na aplikację to przez cały proces będę opiekować się Twoją aplikacją oraz wskażę na co zwrócić uwagę podczas przygotowań do rozmowy z managerami i podam przykłady pytań, które mogą pojawić się podczas rozmowy.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów to napisz do mnie na adres: adrianna.grzechowiak@talentplace.pl

Aplikować można przez poniższy link: 
https://talentplace.traffit.com/public/form/a/153?uid=L0Joam1RN29NY0VUT3h3ekNHOGdMc3BWNlZBd09SVm9oYnZNbVZJU04xMXlMZkU9

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Everuptive sp. z o.o., ul. Grzegórzecka 8/5, 31-530 Kraków (właściciel marki Talent Place).
Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://talentplace.pl/polityka-prywatnosci)

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:
Poprzez złożenie dokumentów aplikacyjnych (CV lub innych dokumentów) w ramach toczącego się obecnie procesu rekrutacyjnego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Everuptive sp. z.o.o z siedzibą w Krakowie (Everuptive) jako administratora danych osobowych.
W związku ze złożeniem aplikacji na niniejsze ogłoszenie Twoje dane osobowe podane w dokumentach aplikacyjnych zostaną przekazane przez Everuptive do spółki, dla której prowadzony jest obecny proces rekrutacji; spółka ta będzie przetwarzać przekazane dane osobowe jako niezależny administrator.

Administratorem danych osobowych jest Talent Place z siedzibą w Grzegórzecka 8/5, 31-530 Kraków , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt adrianna.grzechowiak@talentplace.pl