Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

OFERTY PRACY

KIEROWCA C+E - firanka - system 3/1 - Altenburg

Altenburg

REF. NO. 1987

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą lub tandemem typu firanka + wózek widłowy,
  • przewóz materiałów budowlanych w trasach dalekobieżnych po Niemczech, Austrii i Czechach

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • dobra znajomość języka niemieckiego do komunikacji z szefem i klientami firmy – warunek konieczny

Oferta dla kandydata

  • zatrudnienie w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • przeważają trasy dzienne, w ciągu miesiąca ok. 2-3 nocki,
  • spokojna, dobrze zorganizowana praca,
  • zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy biurze firmy (kuchnia, toalety, prysznice),
  • możliwość wynajęcia pokoju do odpoczynku, łączny koszt ze śniadaniem wynosi 20 €,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie podstawowe 2000 € brutto + diety 12 lub 24 €,
  • dodatek 150 € za każdy weekend (300 € miesięcznie),
  • dodatek za pracę w nocy 15-50 € miesięcznie,
  • premie za ekonomiczną jazdę (100, 75 lub 50 €),
  • premia za bezszkodową jazdę 40 € miesięcznie,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Administratorem danych osobowych jest CE DRIVER z siedzibą w ul. ks. Czesława Klimasa 39/2, 50-515 Wrocław , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt m.kaszowska@cedriver.pl