Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

OFERTY PRACY

Pielęgniarz/Pielęgniarka

Boston

REF. NO. 1910

Opis pracodawcy

Witamy w Meadows Edge

Założony w 1981 r. Meadows Edge Care Home to rodzinny dom opieki na skraju Bostonu w Lincolnshire.

Większość naszego zespołu seniorów jest z nami od dziesięciu lat lub dłużej - co pozwala nam zapewnić niezrównaną ciągłość opieki

 
Wiele z naszych pokoi posiada własną łazienkę i wszystkie mogą być spersonalizowane według własnego gustu.

Nasz otwarty i bezpieczny dziedziniec z podłogą zabezpieczoną przed upadkiem zapewnia całoroczny dostęp do świeżego powietrza i naszych pięknych, podniesionych obszarów roślinnych, z których wszystkie są pod opieką naszych mieszkańców.

Możesz nawet znaleźć Księżniczkę, naszego stałego kota, który wygrzewa się na słońcu.

Zachęca się rodziny i przyjaciół do pozostania zaangażowanym w opiekę nad najbliższymi, a my nie prowadzimy „godzin odwiedzin”. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas na posiłki, zajęcia lub po prostu kawę i czat - w każdej chwili. Rozumiemy, że każdy ma zajęte życie. Jeśli twoja ukochana ma umówioną wizytę i nie możesz uczestniczyć w niej razem, zwykle można zorganizować opiekę, aby ją odprowadził.

Regularne spotkania mieszkańców i rodzin zapewniają, że wszyscy są zaangażowani w to, co się dzieje, a także w biuletyn informacyjny, aby być na bieżąco.

 

 

Zakres obowiązków

Oferta pracy:

Praca dla wykwalifikowanej pielęgniarki w Anglii, Boston, której celem będzie opieka nad dorosłymi mieszkańcami domu spokojnej starości. Osoby te mogą cierpieć na długotrwałe dolegliwości chorobowe. Praca polega na opiece i poprawie jakości życia starszych i schorowanych osób.

Zadaniem pielęgniarki będzie promowanie niezależności, godności pacjentów, dobrego zdrowia i samopoczucia pacjentów, poprzez kierowanie ich do personelu opiekuńczego i innych pracowników domu. Wykwalifikowana pielęgniarka musi zapewnić mieszkańcom odpowiedni plan opieki oraz wysoką jakość opieki.

Wymagania

Wymagania:

 • Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie w zawodzie pielęgniarki minimum 5lat.
 • Wykształcenie: Wykształcenie kierunkowe.
 • Język: Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
 • Wymagania dodatkowe: Wymagany brytyjski numer PIN.
 • Dobra znajomosc IT

 

Oferta dla kandydata

 • Stanowisko: Pielęgniarka
 • Kraj: Anglia
 • Długość kontraktu: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy).
 • kontrakt zawierany bezpośrednio z pracodawcą
 • Wynagrodzenie: £17,00-£18,00
 • Zakwaterowanie: Pomoc pracodawcy w organizacji zakwaterowania za pośrednictwem agencji nieruchomości.
 • Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
 • Informacje dodatkowe: Wynagrodzenie wypłacane jest co miesiac

Administratorem danych osobowych jest Meadows Edge Care Home LTD z siedzibą w Meadows Edge Care Home Wyberton West Road Wyberton Boston PE21 7JU UK, pe21 BOSTON , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt meadowsedgecarehome@gmail.com