Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

OFERTY PRACY

Waiter & Waitress

Dubai

REF. NO. 1813

Amazing opportunities for Waiters and Waitresses to get international experience with fine dining restaurants in Dubai.

The restaurants are globally recognised names and have great reputations. They also provide a very high standard of training and opportunity to move up to Head Waiter during the contract term.

Zakres obowiązków

All roles come with accommodation provided and a high level of tips and service charge. Flights to arrive in Dubai are also paid, as well as visa costs, transport to work, meals at work and medical insurance.

Wymagania

The candidates must have at least 1-2 years experience at a similar level of high end restaurant or hotel restaurant. This experience can also have been part of internship experience for lesser experienced candidates.

2500AED-4000AED BASIC SALARY per month, PLUS ACCOMMODATION, PLUS HIGH LEVEL OF TIPS SERVICE CHARGE (compulsory for most fine dining Dubai restaurants)

CANDIDATES ARE URGED TO REMEMBER TO ADD THE VALUE OF ACCOMMODATION AND BILLS TO THE BASIC SALARY TO UNDERSTAND THE VALUE OF THE OFFER.

Administratorem danych osobowych jest MyCru Hospitality Careers z siedzibą w 1 Passieg Vara de Rey, 07800 Ibiza , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt alex@mycruhospitality.com