Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

OFERTY PRACY

Tapicer

Opole/ okolice

REF. NO. 1781

Dla naszego Klienta – Firmy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, którego głównym asortymentem są meble skrzyniowe, dostępne w większości salonów meblowych, jak również we własnych punktach sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TAPICER

Miejsce pracy: Okolice Opola

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Tapicerowanie/ obijanie siedzisk i oparć foteli, foteli biurowych, krzeseł- tapicerka meblowa,
  • Montaż zawiasów, okuć oraz ich mechanizmów,
  • Obsługa pistoletu pneumatycznego i innych narzędzi stolarskich/ tapicerskich,
  • Inne prace monterskie i ślusarskie z zakresu tapicerki meblowej,
  • Gotowość do stworzenia nowego działu i jego koordynacja.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Zmysł estetyczny,
  • Chęć i motywacja do pracy,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferta dla kandydata

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie,
  • Pracę w zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszynowym,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce, będącej liderem rynku w produkcji mebli skrzyniowych,
  • Nieograniczone możliwości rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę w pracy opartą na zaufaniu i szacunku.
  • Aplikacje można przesyłać na adres mailowy: Karolina.kulig@illustro.pl
  • lub można dzwonić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    tel. 604 411 788

Administratorem danych osobowych jest Illustro Doradztwo s.c. z siedzibą w Cygana 4, 45-131 Opole , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt praca@illustro.pl