Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

OFERTY PRACY

KIEROWCA C+E, TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Warszawa

REF. NO. 1041

Dynamicznie rozwijające się, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo z branży TSL działające na rynkach Unii Europejskiej poszukuje doświadczonych kierowców w transporcie międzynarodowym, dalekobieżnym (long haul).

Zakres obowiązków

Przerzut towarów po krajach Europy Zachodniej (Austria, Belgia, Francja, Holandia, Niemcy i Włochy) pod dyspozycją jednej z największych przedsiębiorstw spedycyjnych w Polsce, zapewniającą kontakt z klientami we wszystkich językach lub pilota zapewnianego przez przedsiębiorstwo.

Wymagania

- prawo jazdy C+E z aktywnym kodem 95 oraz cyfrowa karta kierowcy,

- możliwość uzyskania zaświadczenia o niekaralności,

- co najmniej 2 lata doświadczenia w transporcie międzynarodowym towarów,

- w przypadku cudzoziemców posiadanie rezydencji do celów podatkowych w Polsce,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- mile widziane uprawnienia ADR.

- praca w pojedynczej obsadzie w systemie 3/1 albo w systemie 2/2 z bezpłatnym transportem na trasie zestaw-Warszawa;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracy w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej;

- wynagrodzenie wypłacane w euro, umożliwiające m.in. tańsze podróżowanie za granicą lub zaciągnięcie tańszego kredytu w euro;

- w przypadku umowy o pracę wynagrodzenie stanowiące sumę: (a) podstawy wynoszącej ok. 500 euro oraz (b) stawki 10 eurocentów za każdy przejechany kilometr (od około 2500 do około 3500 km tygodniowo) według tachografu plus dodatkowy bonus za osiągnięcie wybranych targetów dystansu;

- fabrycznie nowe ciągniki siodłowe Renault Range T z automatyczną skrzynią biegów, kabiną z dachem podwyższonym - T440 (Sleeper) oraz T480 Low Deck (High Sleeper) i pełną telematyką, objęte kompletnym międzynarodowym pakietem serwisowym w razie awarii oraz fabrycznie nowe naczepy Kögel typu ‘firanka’ w rozmiarze standardowym oraz mega;

- jazda zgodnie ze wszystkimi regulacjami Unii Europejskiej i kraju miejsca wykonywania przewozu.

Administratorem danych osobowych jest Jobland.pl Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Okopowa 47 lokal 26, 01-059 Warszawa , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt kontakt@jobland.pl