Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl w Warszawie oraz na wysyłanie informacji handlowych na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. W każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu w dane, zgłaszanie poprawki odwołania zgody na wykorzystanie adresu e-mail w celach marketingowych.

OFERTY PRACY

Spawacz Orbitalny

Cały kraj

REF. NO. 95

Szwajcarska Agencja poszukuje osób na stanowisko Spawacz TIG, spawanie orbitalne rur z doświadczeniem w pracy z elektro polerowanymi rurami.

Zakres obowiązków

  • Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie rur polerowanych elektrycznie sprzętem spawalniczym Orbimatic, AMI lub Polysoude.
  • Szukamy spawaczy rurociągów orbitalnych z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie procesów bio-farmaceutycznego w zakładzie wytwórczym.

Wymagania

  • Aktualne certyfikaty na powyższą metodę (preferowana stal nierdzewna),
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie bio-farmaceutycznych procesów produkcji,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Niezależne spawanie stali nierdzewnej i polerowanych elektrycznie rurociągów metodą TIG,
  • Umiejętność spawania orbitalnego rur polerowanych elektrycznie jednym z podanych
  • sprzętów spawalniczych Orbimatic, AMI lub Polysoude,

  • Pracę stała na kontrakt roczny jako pierwszą umowę, szukamy stałych pracowników.
  • Szkolenia wymagane na miejscu.
  • Wynagrodzenia za godziny 32 CHF
  • Przewidywane wydatki 40 CHF na dzień roboczy