OFERTY PRACY

Nauczyciel angielskiego w Chinach

Pekin oraz Hong Kong

REF. NO. 565

Nasz klient, sieć przedszkoli w Pekinie oraz Hong Kongu poszukuje nauczycieli języka angielskiego.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: marzec 2018r.

Zakres obowiązków

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Nasz klient zapewnia szkolenie wstępne przygotowujące do pracy z dziećmi.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30.

Wymagania

- możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres,

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego potwierdzona certyfikatem,

- możliwość uzyskania zaświadczenia o niekaralności oraz referencji z poprzedniego miejsca pracy,

- doświadczenie w pracy jako lektor/nauczyciel będzie dodatkowym atutem.

- ciekawa praca na dłuższy okres, możliwość poznania kultury Chin,

- wynagrodzenie 1800$ miesięcznie NETTO,

- darmowe zakwaterowanie,

- płatny urlop wakacyjny,

- raz w roku pracodawca opłaca przelot do Polski.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą formularza aplikacyjnego.