Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl w Warszawie oraz na wysyłanie informacji handlowych na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. W każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu w dane, zgłaszanie poprawki odwołania zgody na wykorzystanie adresu e-mail w celach marketingowych.

OFERTY PRACY

Monter Rur / Spawacz TIG

Bazylea

REF. NO. 381

Szwajcarska Agencja A.Willi AG, poszukuje osób na stanowisko Montera rur z umiejętnością spawania orbitalnego rur z doświadczeniem w pracy z elektro polerowanymi rurami.

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie materiałów do spawania,
  • Montowanie rur elektro polerowanych na podstawie rysunku izometrycznego i technicznego,
  • Praca zgodna z przepisami BHP oraz standardami firmy,
  • Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wstępne spawanie rur polerowanych elektrycznie sprzętem spawalniczym Orbimatic, AMI lub Polysoude.
  • Blokowanie i oprawa rur,
  • Szukamy monterów rurociągów orbitalnych z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie procesów bio-farmaceutycznego w zakładzie wytwórczym.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracach monterskich,
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie bio-farmaceutycznych procesów produkcji,
  • Umiejętność pracy z rysunkiem izometrycznym,
  • Prace ślusarskie i montowanie rur za pomocą rysunku technicznego i rysunków izometrycznych,
  • Spawanie TiG,
  • Znajomość obsługi i montażu elektro polerowanych rur,

  • Pracę stała na kontrakt roczny jako pierwszą umowę, szukamy stałych pracowników.
  • Szkolenia wymagane na miejscu.
  • Wynagrodzenia za godziny 32 CHF
  • Przewidywane wydatki 40 CHF na dzień roboczy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV oraz referencji w języku niemieckim w formacie pdf., rtf. lub doc. do Pana Laszlo Fabian na adres E-Mail: l.fabian@awilli-ag.ch / Telefon +41 (0) 76 325 14 21