OFERTY PRACY

Monter Rur / Spawacz TIG - Praca trwa przez 8 - 12 miesięcy

Bazylea

REF. NO. 381

Szwajcarska Agencja A.Willi AG, poszukuje osób na stanowiska Monterów rur i Spawaczy -  rura czarna.

Praca trwa przez 8 - 12 miesiecow.

Poczatek pracy 05.12.2017 albo 02./09 01.2018

  • Wynagrodzenie za godziny brutto: 32 CHF
  • Dieta -zwrot kosztów: netto  70 CHF na dzień roboczy

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie materiałów do spawania,
  • Montowanie rur  na podstawie rysunku, izometrycznego i technicznego
  • za wstępne spawanie rur polerowanych elektrycznie sprzętem spawalniczym Orbimatic, AMI lub Polysoude.
  • Blokowanie i oprawa rur,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracach monterskich,
  • Umiejętności pracy z rysunkiem izometrycznym,
  • Prac ślusarskich i montowanie rur za pomocą rysunku technicznego i rysunków izometrycznych,
  • Spawania TIG /141/, Elektrodą /111/
  • Znajomości obsługi i montażu czarnych rur,
  • Znajomnosci języka niemiedkiego, alebo jezyka angielskiego,

  • Pracę stałą na kontrakt roczny jako pierwszą umowę, szukamy stałych pracowników.
  • Szkolenia wymagane organizujemy na miejscu,
  • Dieta - zwrot kosztów: netto  70 CHF na dzień roboczy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV oraz referencji w języku niemieckim w formacie pdf., rtf. lub doc. do Pana Laszlo Fabian na adres E-Mail: l.fabian@awilli-ag.ch / Telefon +41 (0) 76 325 14 21