Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl w Warszawie oraz na wysyłanie informacji handlowych na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. W każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu w dane, zgłaszanie poprawki odwołania zgody na wykorzystanie adresu e-mail w celach marketingowych.

OFERTY PRACY

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO bez języka - NIEMCY

Biała Podlaska

REF. NO. 339

Opis pracodawcy

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912,
- Jesteśmy na rynku pracy już od 2010 roku,
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami,
- Pomogliśmy już wielu kandydatom,
- Zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem firmy godnej zaufania 2016 oraz 2017 roku.

Szybkie kroki do podjęcia pracy:
1. Skontaktuj się z nami.
2. Daj nam poznać swoje zalety.
3. Wybierz ofertę pracy.
4. Wyjedź.

Zakres obowiązków

- Obsługa elektrycznych wózków widłowych typu Linde,

- Przewożenie metalowych skrzyń, w których składowane są części samochodowe.

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Uprawnienia na wózki widłowe,
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę,
- Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany).

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin),
- Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą,
- Ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie,
- Stała opieka polskiego koordynatora,
- Pomoc w organizacji wyjazdu.

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.