I hereby give my consent to process my personal data by Jobland.pl with headquarters in Warsaw, Poland, as well as receiving marketing information on the e-mail I have submitted. I am entitled to view the information at any moment’s notice, make adjustments and / or revoke my consent for further use of my data and my e-mail address for marketing purposes.

OFERTY PRACY

Monter Rur / Spawacz TiG

Cały Kraj

REF. NO. 96

Szwajcarska Agencja poszukuje osób na stanowisko Montera rur, spawanie orbitalne rur z doświadczeniem w pracy z elektro polerowanymi rurami.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów do spawania,
  • Montowanie rur elektro polerowanych na podstawie rysunku izometrycznego i technicznego,
  • Praca zgodna z przepisami BHP oraz standardami firmy,
  • Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wstępne spawanie rur polerowanych elektrycznie sprzętem spawalniczym Orbimatic, AMI lub Polysoude.
  • Blokowanie i oprawa rur,
  • Szukamy monterów rurociągów orbitalnych z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie procesów bio-farmaceutycznego w zakładzie wytwórczym.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracach monterskich,
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie bio-farmaceutycznych procesów produkcji,
  • Umiejętność pracy z rysunkiem izometrycznym,
  • Prace ślusarskie i montowanie rur za pomocą rysunku technicznego i rysunków izometrycznych,
  • Spawanie TiG,
  • Znajomość obsługi i montażu elektro polerowanych rur,

  • Pracę stała na kontrakt roczny jako pierwszą umowę, szukamy stałych pracowników.
  • Szkolenia wymagane na miejscu.
  • Wynagrodzenia za godziny 32 CHF
  • Przewidywane wydatki 40 CHF na dzień roboczy