I hereby give my consent to process my personal data by Jobland.pl with headquarters in Warsaw, Poland, as well as receiving marketing information on the e-mail I have submitted. I am entitled to view the information at any moment’s notice, make adjustments and / or revoke my consent for further use of my data and my e-mail address for marketing purposes.

OFERTY PRACY

Technik sieciowy IT

Powidz

REF. NO. 75

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Technik sieciowy IT.

Praca przy obsłudze personelu bazy wojskowej w Powidzu.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie analiz oraz katalogowanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników sieci,
  • nadzorowanie usuwania awarii,
  • nadzór nad instalacją zintegrowanych usług telekomunikacyjnych oraz sieci IT,
  • analiza problemów technicznych oraz uwag zgłaszanych przez użytkowników, bieżące monitorowanie poprawności działania sprzętu oraz systemów IT,
  • udzielanie porad użytkownikom sieci,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie o profilu technicznym,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi sprzętu firmy Cisco,
  • wiedza z zakresu IT umożliwiająca rozwiązywanie złożonych problemów technicznych,
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • profesjonalne podejście do pracy oraz opanowanie w stresujących sytuacjach,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w szczególności znajomość słownictwa technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole oraz sprawne przekazywanie informacji.

  • umowę o pracę tymczasową, zatrudnienie w zewnętrznej agencji pośrednictwa pracy na co najmniej rok z możliwością przedłużenia,
  • zatrudnienie na pełen etat, wynagrodzenie 3500 zł NETTO miesięcznie,
  • ciekawą pracę w języku angielskim w międzynarodowym środowisku,
  • urlop wypoczynkowy w wymiarze dwóch dni roboczych za każdy przepracowany miesiąc.