OFERTY PRACY

Spawacz 141 lub 141/111

Jaworzno

REF. NO. 651

Pracodawcą jest międzynarodowa firma inżynieryjna specjalizująca się w budowach dla przemysłu energetycznego.  Obecnie Firma prowadzi projekt w Elektrowni Jaworzno.

Zakres obowiązków

Do zadań na powyższym stanowisku należy spawanie metodami 141 lub 141/111 (grupy materiałowe: FM3, FM4 i FM5, w starszych normach: 5, 6 i 8).

Wymagania

· Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (spawanie metodą 141 lu 141/111, preferowane doświadczenie w spawaniu grup materiałowych: FM3, FM4 i FM5,

· Ważny certyfikat na metodę 141 (preferowany ASME; minimum UDT lub TUV) lub 141/111,

· Gotowości do podjęcia pracy w okresie listopad 2017 – maj 2018.

Kandydaci będą zobowiązani do przejścia testu praktycznego (próbek spawalniczych) w Rybniku.

Oferta dla kandydata

· Stawkę 50 PLN brutto/h,

· Różne formy zatrudnienia wg preferencji (umowa o pracę, samozatrudnienie etc.),

· Możliwość uczestnictwa w projekcie w Firmie o silnej pozycji na rynku międzynarodowym.